Baby Face Beauty Antalya

Baby Face Beauty Antalya

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty™ - 1927nm Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt yenileme alanlarında üstün başarı sahibi, FDA tasdikli lazer aletidir.

Bu sistemde Lazer ışınları ile deride 100 mikron çapında mikro-kanallar açılmakta ve bireyin problemina nazaran seçilen C vitamini, Retinol, Tranexamic acid, Resveratrol, Kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Böylece hem lazerin tesirinden hem de ürünlerin antioksidan; antiaging ve aydınlatıcı-parlatıcı tesirinden yararnılmaktadır.

Baby Face Beauty nin diğer lazerlerden farkı ne demek?

 • Öncelikle tedavi süresinin kısa bulunması ( 7-10 dakika toplam süre)
 • Ağrısız bir metod bulunması sebebiyle anestezi gereksinimi bulunmaması
 • Kısa süreli bir kızarıklık bulunması sebebiyle bireyin günlük yaşamına hemen gidebilmesi.
 • Hem lazerin tesiri hem de kullanılacak kozmesötiklerin cilt üstünde emilmesi için en iyi ortamı sağlayarak, içten dışa doğru tedaviyi süratlendirmesi.

Baby face beauty thulium lazer aletı nasıl tatbik edilir?

Kişinin Hekimi tarafından konsülte edilmesinin ardından seçilen Lazer moduyla (easy veya advance) cilde lazer ile mikro-kanallar açılır, bu arada cilt üzerinin problemina nazaran seçilen müsait farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4/5 dakikalık Lazer işlemlerinin ardından doktor tarafından seçilen ürün cilde yedirilir, ürünler emildikten sonra bariyerli LASEMD kremi veya maskesi tatbik edilir ve seans sonlandırılır.

Baby face beauty hangi etkiler için yapılabilir?

 • Leke tedavisi
 • Kırışıklık azaltma
 • Antiaging
 • Epidermal Melasma
 • Pigment azaltılması
 • Solar lentigo
 • Skar tedavisi
 • Dekolte bakımı
 • Boyun gençleştirme

Baby face beauty kaç seans uygulanabilir?

Kişinin cilt üzerinindeki problemine göre 2 hafta aralıklarla 3-4 seans tatbik edilir. Tek seans bile neticelerı tarafından oldukça tatminkardır.

Baby Face Beauty Thulium lazer ile bütün cilt tiplerine yıl boyu güvenle tedavi tatbik edilir ve gelişmiş moduyla kozmesötik salım, ten renginin ve dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi benzeri türlü tedaviler tatbik edilir.

Sık Sorulan Sorular

Baby Face Beauty Nedir ?

Baby Face Beauty, Lutronic thulium lazer teknolojisiyle cilt üstünde dakikada 6.000 mikro kanal açar ve bu kanallardan bireyin gereksinimina müsait görünen etkin içeriği cilt üzerinin alt tabakalarına yollar, cilde aydınlık, parlak bir görüntü verir ve lekelerin, yara izlerinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların hafiflemesini ve yok edilmesini belirleyen, tüm yaşlanma izleriyle savaşan Amerikan FDA onayına sahip görünen LaseMD aletı dünveya doktorların son dönemde çokça başvurduğu bir Thulium lazer teknolojisidir.

Neden Baby Face Beauty ?

Cilt yüzeyine sürülen anti-aging krem ve serumların cilde nüfuz etme miktarı binde birazındadır. Bu da cilt üzerinin en etkili içeriklerden bile optimum neticelerı almasını engeller. Lutronic Baby Face Beauty thulium lazer teknolojisi, yenilikçi etki işleyişi desteğiyle anti-aging maddelerin cilt tarafından absorbe edilmesini sağlar. Bunu bitirirken lazer sisteminin yaşlanma izleriyle savaşan yararlarını, anti-aging maddelerin sonuçları ile birleştirerek çabuk ve etkili neticeler alınmasını sağlar.

Uygulama Süresi ve Etkisi?

Anestezik bir krem lüzum görülmeyecek kadar rahat geçenuygulamadan sonranda cilt üstünde hafif bir kızarıklık bulunması olağandır bu da 45 dk içinde net olarak geçer. Cildin olayına göre 1 hafta arayla 3-4 seans olarak uygulanan tedavinin sonuçlarıni ilk seanstan birkaç saat sonra gözlemlemeye başlarsınız. Cilt çok daha parlak ve taze bir görüntüye kavuşur, cilt üstünde highlighter tesiri oluşturan en etkin teknolojidir, Baby Face Beauty Uygulaması.

Kişiye Özel Tedavi Protokolü

Baby Face Beauty thulium lazer destekli cilt bakım sisteminde kullanılacak etkin içerik serisi, değişik cilt sorunlarına etki eden etkin içeriklerden oluşmuştur. Bunların hepsi de nano-moleküler bir yapıya kavuşdukları için cilt üstünde oluşturılan ısı kanallarının içinden sorunsuzça geçerek hedefe ulaşırlar. Ve bu teknoloji ile kanallardan içeri geçen etkinler kanallar kapandıktan sonra da tedaviyi içeriden dışarıya doğru devam ettirmektedir.

Açılan mikro-kanallardan cilt üzerinin alt tabakalarına gönderilen özel patentli nano-partüculer maddelerinin içerikleri;

 • Bir C vitamin bileşeni görünen askorbik asit, sağlıklı cilt fonksiyonları için elzem bir antioksidandır, kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cilt üzerinin tekrardan uygulananmasını sağlar. Cildi güneş hasarından muhafaza etmek ve var görünen güneş hasarını onarmakta popüler en etkili maddelerden biridir.
 • Bir A vitamini bileşeni görünen retinol ise çizgi ve kırışıklıkları onararak, cilt standartını artıran etkin iceriklerdendir.
 • Tranexamic asit, leke tedavisi, yara izlerinin azaltılmasında oldukça etkili görünen bu içerik yaşlılık lekelerini azaltmada ve yok etmekte de çok etkindir.
 • Resveratrol, cilde anti aging tesiri verip ışıl ışıl parlaklık ve renk veren en tavsiye edilen anti aging yönteminin başrolde görünen etkin içeriğidir.