Dudak Dolgusu

Antalya'da dudak dolgusu yaptırmak mu yaptırmak istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. 

Dudak dolgusu nedir, nasıl yapılır?

Dudak dolgusu cerrahi bir işlem değildir. Estetik amaçlı yapılan kozmetik bir işlemdir. Hastanın dudaklarına Hyalüronik Asit enjekte edilerek, hacim kazandırılarak estetik dolgun dudaklar oluşturulur. Böylelikle yüz simetrisine uygun daha güzel bir görünüm kazandırılır. 21 yaşın üstünde olan kişilerde en iyi verimliliği sağlar 18 yaşın üzerinde de yaptırılabilinir. İşlem bitiminin hemen ardından günlük normal yaşamınıza geri dönebilirsiniz. 

Dudak Dolgusunun Faydaları

Dudak dolgusu ile asimetrik olan dudaklar simetrileştirilir, hacim kazandırılır, şekil bozuklukları tamamen ortadan kaldırılır, dudak kenarında kırışıklıklar varsa ortadan kaldırılır. Yüze daha genç bir görünüm kazandırır.

Dudak Dolgusu Öncesi Sonrası


Resimlerde de görüldüğü gibi dozajında uzman doktorlarca uygulanan dudak dolgusu işlemi ile dudaklara daha güzel bir görünüm kazandırılmaktadır.
 

Dudak dolgusu kimlere yapılmaz?


Hamileler ve emzirme döneminde olan kadınlara
Ağız, dudak kenarlarında uçuk hastalığı olanlara
Herhangi bir konuda alerjisi olanlara
Kan pıhtılaşmasında sorun yaşayanlara
Sinir sistemlerinde problem olan kişilere
Kas sistemlerinde problem olan kişilere
Bağ dokusu gibi problemleri olan kişilere

Dudak Dolgusu Fiyatları

Net bir fiyat öğrenebilmeniz için öncelikle uzman dermatologlarımıza ücretsiz muayene olmanız gerekmektedir. Fiyatları etkileyen unsurlar istenilen dudak ölçüleri dolgunluğu gibi faktörlerdir.

Poliklinikler
Antalya: (0242) 316 3566 - İzmir: (0232) 290 3646