Alexandrite Lazerin diğer epilasyon yöntemlerine göre üstünlüğü nedir?

Tüm dünyada yaygın kullanımı ile elde edilen deneyimler kullandığımız alexandrite lazerin diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar güçlü olduğunu kanıtlamıştır. Kalıcı olması, yok denecek kadar az acı oluşturması, kısa sürede büyük alanlarda uygulanabilmesi, özel bakım gerektirmemesi diğer üstün özellikleridir. Lazer yönteminde her ışık atışında çok sayıda kıl kökü etkilendiği için tedavi kısa sürer. Ayrıca Lazer Epilasyon tedavi aralıklarında tüyler çıkmaz. Seans döneminden önce tüylerde uzama olursa sadece makasla kısaltma yapılmalıdır. Lazer epilasyon deri dışına çıkmamış batık tüylerde de etkilidir. Alexandirate Candella Lazer en etkin, en başarılı, en acısız ve kavuşmak istediğiniz keyfi size sunan en üst teknoljidir.

Alex pro KaIitesiyle Uygulamalarınızı Daha da İleriye Taşıyın…

Dynamic Cooling Device (DCD) soğutma sistemi sayesinde en yüksek enerji seviyelerinde bile konforlu, etkin ve güvenli epilasyon uygulamalarınızı kolayca yapabiliyoruz. Aynı zamanda hızı kesintisiz soğutucu sistemi ile en kalıcı epilasyon sonuçlarını elde etmekteyiz. Epilasyon ve aynı zamanda kırışıklık tedavileriniz için üretilmiş alexandrite pro en üstün alex teknolojisi olarak sunulmuştur. Epilasyon uygulamalarında sahip olduğumuz en iyi lazer sistemi şimdi dahada iyi…alexandrite lazer derinde olan kıl köküne dahi ulaşarak kalıcı sonuç sağlar. Lazer epilasyon asla sağlık açısından zararlı değildir. Çünkü lazer non-iyonize (iyonize olmayan enerjidir. Bu hücre
mutasyonunu etkilemediğinin göstergesidir, yalnızca kıl foliküllerini hedefler. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün degildir. Kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişmektedir. Ortalama olarak çoğunlukta 4-6 seans yeterli olabilmektedir. Herkezin vücut yapısı hormonel seviyesi cilt tipi farklı oldugu için sonuca ulaşmak için gereken süre kişiden kişiye değişebilir. Lazer sistemleri değerlendirildiğinde tüm dünyada yaygın kullanımı ile elde edilen deneyimler alexandrite pro lazerin diğer yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar güçlü olduğunu kanıtlamıştır. En kesin ve kalıcı sonuç alabileceğiniz teknoloji alexandrite lazer sistemidir. Çok özel soğutma sistemi ile yok denecek kadar az acı oluşturması kalıcı olması kişiye özel bakım gerektirmemesi de en güzel özelliklerinden biridir.